Home » FORD Warszawa

FORD Warszawa

NASZE USŁUGI SERWISOWE
Stawiając na indywidualne potrzeby Klientów proponujemy profesjonalne usługi w naszym serwisie, który jest konkurencyjny cenowo dla autoryzowanych serwisów Forda.

Rynek motoryzacyjny w Polsce od wielu lat ciągle się rozwija. Przybywa samochodów na naszych drogach głównie z importu. Wielu Klientów zmienia markę użytkowanego samochodu, a wielu kupuje auto po raz pierwszy. Niezbędne jest w tym przypadku serwisowanie auta, aby utrzymać go w dobrym stanie technicznym.

Dzięki naszym wysokiej jakości usługom zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze.

Ford obsługa samochodów dostawczych
Intensywna eksploatacja wymaga ciągłej dbałości o stan techniczny, zawsze staramy się sprostać Państwa wymaganiom.

Dzięki doświadczeniom zdobywanym od wielu lat, wykonaliśmy w naszym serwisie dużo czasochłonnych i skomplikowanych napraw. W tym przypadku nie chodzi tylko o ich długotrwały przebieg, gdyż wiele napraw wydłuża się ze względu na dużą liczbę roboczogodzin poświęcanych na naprawę i czas oczekiwania na części zamienne. Chodzi o to, że czasami spotykamy się z nietypowymi przypadkami, tak zwanymi zagadkami motoryzacyjnymi, których rozwiązanie wymaga większego niż zwykle zaangażowania czasowego. Nietypowe przypadki nie zniechęcają nas, zawsze dążymy do rozwiązania problemu, gdyż nasi technicy uważają, że każda usterka ma swoją przyczynę i jest do zlikwidowania. Mamy określony cel, chcemy aby nasz Klient wiedział, że może na nas liczyć.

W każdym przypadku, gdy zaskoczy Państwa usterka samochodu jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Dla Klientów szukających oszczędności finansowych

rozkładamy duże naprawy w czasie i stosujemy doskonałe zamienniki

Duża wagę przywiązujemy do konsultowania z Klientem procesu naprawy

w trakcie którego Klienci są na bieżąco informowani o jego postępach i kosztach.

Poszukujemy nowych sposobów napraw

dających możliwość zmniejszenia cen naszych usług.