Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Zależy nam na zadowoleniu Klienta i na jego bezpieczeństwie, co staramy się osiągnąć poprzez wysoką jakość świadczonych usług.

Nasz serwis świadczący usługi motoryzacyjne od wielu lat, posiada bogate doświadczenie w naprawach samochodów marki Ford. Tworzy go grupa pasjonatów motoryzacji mocno zaangażowanych w wykonywanie napraw powierzanych nam samochodów.

Nasi pracownicy odpowiadają na potrzeby Klientów spełniając ich oczekiwania, gdyż najważniejsza jest zadowolenie Klienta szczególnie po zakończonej naprawie.

Jesteśmy w stanie zaoferować bogatą gamę usług w atrakcyjnych cenach, zapewniając Państwa samochodom sprawność a kierowcom większą radość z ich użytkowania.

Rozwój techniki motoryzacyjnej cały czas mobilizuje nasz zespół do doszkalania się, co idzie w parze również z modernizacją wyposażenia serwisowego. Dużym wsparciem w osiągnięciu wyższego poziomu technicznego były również wieloletnie autoryzacje usług serwisowych, oraz certyfikaty jakościowe ISO. Pozwoliły one podwyższyć standardy obsługi Klienta.

W każdym przypadku, gdy zaskoczy Państwa usterka samochodu jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Przeglądy używanych Fordów przed zakupem

Tylko znalezienie modelu w dobrym stanie technicznym da Ci satysfakcję i nie narazi na nieprzewidziane koszty napraw.

Stałe serwisowanie jest opłacalne

Z naszych doświadczeń wynika, że po wygaśnięciu gwarancji Klienci o wiele mniej systematycznie serwisują swoje auta.

Ford serwis usługi dodatkowe

Jesteśmy w stanie zaoferować bogatą gamę usług w atrakcyjnych cenach